Konkurs kulinarny- przepis z kaszą w roli głównej

Ostatnio w ręce wpadła mi świetna lektura -> Kaszomaniak, która stała się inspiracją do zorganizowania kolejnego konkursu kulinarnego.
Zapraszam zatem wszystkich amatorów kasz do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania są  trzy książki Wandy Jackowskiej "Kaszomaniak"


Zasady uczestnictwa:


Co powinno zawierać zgłoszenie?
Treść przepisu + zdjęcia lub link do przepisu ze swojego bloga, zgodę na umieszczenie przepisu na tradycyjnakuchnia (Wyrażam zgodę na publikację przepisu oraz zdjęcia na blogu tradycyjnakuchnia.blogspot.com oraz w galerii FB bloga Tradycyjna Kuchnia). W późniejszym etapie po wyłonieniu zwycięzców również imię i nazwisko- dane adresowe do wysyłki

Przepis: na danie z kaszą w roli głównej. Do wykonania możesz użyć dowolnej kaszy: manny, gryczanej, jęczmiennej, orkiszowej, owsianej, jaglanej, kuskus itd ! Danie może być wytrawne, słodkie, słone.. Jakie tylko chcesz ! Zachęcam do robienia zup, sałatek, deserów, ciast, chlebów.... Co tylko przyjdzie Ci do głowy!

Gdzie przesłać zgłoszenie?

Zgłoszenie proszę przesłać na maila tradycyjnakuchnia@gmail.com

1) Jeżeli posiadasz własny blog kulinarny to opublikuj w dniach trwania konkursu przepis konkursowy. W poście umieść baner konkursowy (a pod spodem link do akcji). Jeżeli posiadasz konto na fb to poleć konkurs na swoim profilu (z linkiem na stronę tradycyjnakuchnia). Prześlij do mnie zgłoszenie ze wszystkimi potrzebnymi informacjami i linkami.

2) Jeżeli nie posiadasz własnej strony/ bloga to prześlij do mnie przepis wraz ze zdjęciami i zgłoszeniem

3) Do konkursu mogą zostać zgłoszone maksymalnie trzy przepisy jednego uczestnika


CZAS TRWANIA KONKURSU:

04.07.2016 do 16.07.2016

Rozstrzygnięcie konkursu = wyłonienie dwóch zwycięzców pozostawiam Wam do wyboru. Jednego wybiorę ja. W dniach 17.07 – 20.07 na blogu zostanie umieszczona ankieta, z możliwością głosowania na najlepsze przepisy.Tradycyjna Kuchnia