Przegląd sklepów spożywczych online- zalety zakupów przez internet

Internet zrewolucjonizował współczesny świat. Ze względu na liczne korzyści, coraz więcej ludzi w dzisiejszych czasach wybiera zakupy przez internet.

Jakie są powody rosnącej popularności zakupów online i jakie sklepy wybrać? (ja skupię się w tym artykule na sklepach spożywczych).Zacznijmy od zalet....


1. Przede wszystkim wygoda, wygoda i raz jeszcze wygoda. A co za tym idzie czas, który jest coraz bardziej cenny.

2. Lepsze ceny i promocje. Wiele sklepów internetowych oferuje również kupony rabatowe, szczególnie na pierwsze zakupy.

3. Większy wybór produktów, szczególnie tych mało dostępnych w popularnych sieciówkach tj. zdrowa żywność, ekologiczne warzywa itp.

4. Oszczędność pieniędzy/ przemyślane zakupy. Często wybierając się na tradycyjne zakupy, o tym co znajdzie się finalnie w naszym koszyku decyduje impuls, w efekcie kupujemy wiele produktów zbędnych.

5. Porównanie cen produktów z danej kategorii, możliwość filtrowania po cenie.

To w takim razie gdzie robić zakupy ?

TESCO

Ja najczęściej korzystam z zakupów Tesco, bo cenowo wydają się najtańsze (choć zdarzają się lepsze promocje w innych sieciach).
Koszt dostawy waha się od 6,48 zł do 11,98 zł i zależy od terminu i miasta dostawy.
Teraz jest fajna promocja dla nowo-zarejestrowanych:
Alma

Bezpłatna dostawa od 50 zł i duży asortyment zdrowej żywności to zdecydowane atuty w sieci Alma.

Do domku

Dodomku to internetowy sklep spożywczy, który reklamuje się jako tańszy niż hipermarket. Zaletą jest bezpłatna dostawa na terenie całego kraju (od 200 zł).Stragan Zdrowia

Sklep oferuje szeroką gamę produktów dla osób na diecie bezglutenowej, produkty dla diabetyków, produkty nisokbiałkowe oraz dla osób dających o linię.
Koszt dostawy powyżej 150 zł jest bezpłatny. Poniżej 150 zł płatny od 8 -20 zł, w zależności od wagi.

Naturalne i zdrowe produkty StraganuZdrowia

Super Żywność

Sklep oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości, od najlepszych producentów, a przy tym w przystępnej cenie. W sklepie „SuperŻywność24.pl” można nabyć produkty bezglutenowe, bezcukrowe, wegańskie, bezmleczne, zdrowe i ekologiczne.
Przy jednorazowym zakupie poniżej 150 pln brutto koszt dostawy wynosi 12 pln brutto. Powyżej jest bezpłatny.Frisco

Ostatnio popularny i często reklamowany sklep online, który działa głównie w rejonie Warszawy (tańsza dostawa), poza granicami bezpłatna dostawa powyżej 400 zł.

Auchan Direct

Na te zakupy na terenie Krakowa czekam najbardziej. Przyznam, że najbardziej lubię zakupy w Auchan (ze względu na ceny i szeroki asortyment). Niestety aktualnie dostawa realizowana jest wyłącznie w Warszawie i okolicach.

Dbsklep.pl

Również popularny sklep online, ale nigdy nie korzystałam z usług tego portalu, więc nie wiem czy polecać. Koszt dostawy zaczyna się od 9,90 zł

Tradycyjna Kuchnia