O mnie


O mnie w kliku słowach
Mam na imię Kaśka i jestem 29- letnią amatorką kuchni polskiej, choć także lubię poeksperymentować z kuchnią europejską (francuską, węgierską, niemiecką), a nawet azjatycką czy amerykańską.

Dzieciństwo spędziłam w Bieszczadach, zatem wychowana byłam na tradycyjnej, niskobudżetowej kuchni wschodniej, ocierającej się o kuchnię Kresową. Mój styl gotowania jest poniekąd hołdem dla tych tradycyjnych korzeni. 

Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji gotowania, a moją jedyną kwalifikacją jest to, co pochodzi z miłości do dobrego jedzenia oraz doświadczenie wynikające z gotowania w domu na co dzień. Nauczyłam się gotować poprzez czytanie starych książek kucharskich, które wyszukuje na pchlich targach i w antykwariatach.

Ciągle się uczę i zdobywam doświadczenie metodą prób i błędów.
Uwielbiam gotować dla najbliższych, bo jak powiedziała Joanna Szachowska – Tarkowska w czasopiśmie :  Slow life & garden: „Jedzenie jest jak miłość: smakuje, kiedy się nim dzielimy. Przygotowanie posiłku z uważnością  i starannością jest hołdem składanym sobie i innym. Kucharz w ten sposób wyraża uczucia. Dlatego gotowanie jest tak wciągające i pełne emocji.”

W prowadzeniu bloga pomaga mi mąż, który odpowiedzialny jest głównie za stronę techniczną.

Kontakt:

e-mail:
tradycyjnakuchnia@gmail.com

Facebook:
facebook.com/tradycyjnakuchnia

Google +
plus.google.com/+TradycyjnaKuchnia

Twitter:
twitter.com/TradycyjnaKuch

Instagram:
www.instagram.com/tradycyjnakuchnia/


2 komentarze:

  1. Szkoda tylko że się nie integrujesz z grupą w której uczestniczysz! DoradcaSmaku daje ci punkty, nagrody i może też fanów, ale ciebie to nie interesuje, wystarczy ci że się lansujesz!

    OdpowiedzUsuń
  2. Że też zawsze się znajdzie jakiś anonimowy złośliwiec... mam nadzieję, że się pani wtedy nie przejęła :-)
    P.S. Mieszkałam w Bieszczadach 4 lata i ciągle tam wracam

    OdpowiedzUsuń